Karrier

Cégünk jelenleg az alábbi munkakör betöltésére keres hosszú távra megbízható, tapasztalt vagy pályakezdő kollégát.

RAKTÁROS

Ajtó-kapu üzletágunkba (Novoferm és Westag termékek)
raktáros munkatársat keresünk.

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • Fa és acél nyílászárók, valamint vasalatok gépi és kézi raktári mozgatása
  • Beérkezett áruk fizikai és adminisztratív átvétele
  • Az átvételnél tapasztalt minőségi hibák jelentése
  • A kitárolandó áruk pontos komissiózása a kapott diszpozíció alapján
  • A komissiózott áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése kiszállítás előtt
  • Visszáru, sérült áru kezelése, elkülönítése
  • A raktári rend be- és fenntartása
  • Részvétel időszakos és év végi leltárakban

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targonca jogosítvány
  • Anyaggazdálkodó szoftver kezelése
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkavégzés
  • 1-műszakos munkarend
  • munkaidő: hétfőtől péntekig (hétvége szabad)
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Bejárási támogatás Szigetszentmiklóson kívüli lakosok részére
  • Versenyképes bérezés és eredményalapú prémium

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar

Munkavégzés helye

  • Szigetszentmiklós

Ugrás a tetejére